Nowa odsłona „Przebudzenia”

Nazcain

Witajcie!

Mam dla was pewną niespodziankę. Właściwie jest to mały eksperyment pod hasłem… reaktywacja. :)

Idea jest prosta: oddajemy w Wasze ręce miejsce, gdzie przeczytacie wartościowe artykuły z zakresu rozwoju duchowego i poszerzania świadomości. Tylko tyle i aż tyle.

Na dobry początek wybrałem najlepsze teksty z dotychczasowych wydań „Przebudzenia”. Znajdziecie tu także kilka zupełnie nowych. Na kolejne zapraszam za kilka dni – będą publikowane systematycznie z czasem.

Skąd ta zmiana?

Minęło 6 lat, odkąd ukazał się pierwszy numer „Przebudzenia” w formie e-zina. Ponad 3 lata temu ogłosiłem jego zamknięcie i od tego czasu projekt był głęboko zahibernowany. Niezależnie od tego, forum dyskusyjne żyło własnym życiem, skupiając wokół siebie coraz większą społeczność. Przez nie przewinęło się wiele osób, które w mojej ocenie miały sporo do przekazania. Pomyślałem, że ciekawym pomysłem byłoby skorzystanie z tego potencjału i umożliwienie im dzielenia się wiedzą i wskazówkami w jeszcze pełniejszy sposób – przez publikację pełnowymiarowych artykułów.

W nowym kształcie „Przebudzenie” skupione jest głównie na jednej funkcji: prezentowaniu wartościowych materiałów służących pomocą i wskazówkami osobom zainteresowanym rozwijaniem własnego potencjału duchowego. Właściwie nie znajdziecie tu nic innego. Minimalistyczna forma służyć ma jak najlepszemu odbiorowi tekstów – czytelność jest tu na pierwszym miejscu.

Od Was zależy, czy ten eksperyment się powiedzie. Jeśli sami macie coś ciekawego do przekazania, jest szansa, że zostanie to opublikowane – zapraszam do współpracy.

Tyle słowem wstępu – zapraszam do zapoznania się z nową odsłoną serwisu. :)